imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Oslavte Mezinárodní den žen a získejte dnešní odznak!


Apple slaví Mezinárodní den žen tím, že vydal nové odznak aktivity. Letos jej můžete získat celkem snadno.

Všichni vědí, že dnes slavíme Mezinárodní den žen. Minulý rok jsme shrnuli historii tohoto dne. V případě, že jste to promeškali, přečtěte si článek, je to docela zábavné a zajímavé téma.

Clara Zetkinová, jedna z prvních bojovnic za ženská práva

Apple vytvořil svůj obvyklý odznak pro majitele Apple Watch, stejně jako to činí u příležitosti Dne země nebo Hearth Month. Loni nastavili laťku poměrně vysoko, museli jste zdvojnásobit svůj pohybový cíl. Ale letos je pátek, nikomu se nechce překonávat rekordy, a tak nás Apple šetří.

Pokud byste chtěli získat tento jedinečný odznak, stačí se jen trochu chýbat – ale opravdu trochu:

  • Zahajte pohybový trénink na Apple Watch (chůze, běh nebo pohyb na invalidním vozíku)
  • Pohybujte se alespoň jednu míli (1,6 km)
  • Voila – jste okamžitě odměněni novým odznakem!

Odznak je k dispozici pouze dnes, nenechte si jej ujít! Tato vzdálenost je ideální pro rychlou procházku do nejbližšího obchodu s květinami a zpět. Pokud by to bylo příliš blízko, nezapomeňte zastavit v obchodě s potravinami. Čokoládou se nedá nic zkazit.

A všem čtenářkám přejeme krásný Mezinárodní den žen!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.