imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Peek Calendar – Jednoduchý minimalistický kalendář pro iOS


I vy pravděpodobně používáte nějaký kalendář pro správu každodenních plánů. Jestliže vám z nějakého důvodu nevyhovuje nativní kalendář v iOS, můžete jej změnit. Máme pro vás doporučení na krásnou, minimalistickou a funkcemi nabitou alternativu.

Všichni máme denně řadu úkolů, které musíme plnit, velká část z nás pak pro správu používá chytrá zařízení a aplikace pro upozorňování. Apple v iOS nabízí vlastní řešení v podobě kalendáře. Jestliže s nativní aplikací však spokojeni nejste, zkuste mrknout na Peek Calendar.

Uživatelské rozhraní je intuitivní a moderní, můžete jej ovládat gesty, jež znáte z iOS. Jestliže aplikaci otevřete, můžete se podívat na aktuální plán a další dny. Události a program můžete mít uspořádány podle dnů, po kliknutí uvidíte konkrétní den. Snadno se dostanete k měsíčnímu zobrazení, kde najdete celý měsíc. Samozřejmostí je výběr upozorňování na události a plány.

K událostem můžete přidávat další informace, stačí jen swipenout doprava a vidíte vše potřebné.

Užitečné funkce:

  • Swipněte doleva a objeví se menu. Zbavíte se ho přejetím prstu doprava.
  • Klepněte a podržte kterýkoliv den, kam chcete přidat novou událost.
  • Délku události nebo místo konání můžete vidět bez potřeby event otevírat, stačí událost swipenout doprava.
  • Klikněte na událost a vstupte do režimu editace. Přejeďte prstem dolů, kde vidíte ikonku pro smazání.
  • Stáhněte informační panel o délce události a objeví se modrý pruh. Stáhněte ho pro přidání dní.

Podle našich zkušeností jde o aplikaci hodnou minimálně vyzkoušení. Peek Calendar je kompatibilní s iPhony i iPady. Cena je 79 Kč.

Stáhněte Peek Calendar z iOS App Storu (iPhone, iPad – 79 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!