imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Po příslušenství Applu je stejně vysoká poptávka jako po módních panenkách


Prodeje AirPods v USA rostou a hlad panuje i po příslušenství, které nenaleznete v balení.

Znáte panenky L.O.L. Surprise!? Ani já ne. Nicméně podle některých by se mohlo jednat o hit letošních Vánoc, minimálně v USA. Na jedné módní přehlídce byla za tuto panenku dokonce převlečena North West, dcera Kim Kardashian. Pokud tedy hledáte nejatraktivnější dárek pro malou holčičku, může se jednat o tu nejlepší alternativu. Nemáte zač!

Co to má nicméně společného s Applem? Nic. Tyto panenky jsou ale uvedeny v říjnovém seznamu nejlepších 10 koupí od Thinknum. Zde ovšem přichází ta nejdůležitější část. V seznamu jsou uvedeny také čtyři produkty Applu.

Na prvním místě se poprvé v historii umístily AirPods. Přes všechny zprávy o modernizaci se tento produkt zdaleka nepovažuje za starý. Naopak jde o dokonalé malé zařízení, které by aktualizováno být mohlo, ale není to důležité.

Na třetím místě se usadila redukce Applu z Lightning na 3,5mm jack. Na jednu stranu mi vůbec nechybí, jelikož používám čím dál více bezdrátových zařízení. Na tu druhou jde o důležitý ukazatel toho, že je tento přechod pro běžného uživatele moc rychlý.

Sedmou pozici zaujímají EarPods s konektorem Lightning. Je hezké, že jsou tyto tři věci v top 10, pořád je ale škoda, že je bezdrátové řešení mnohem dražší. Kdyby bylo levnější, nic z tohoto by nebylo potřeba.

Osmé místo patří kabelu USB-Lightning. Na devátém místě jsou pak zmíněné panenky L.O.L.

Zapamatujte si tento historický moment. Jedná se totiž o náš první článek týkající se Applu, který obsahuje některou „ Kardashianku“.

Zdroj: Thinknum

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.