imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Po příslušenství Applu je stejně vysoká poptávka jako po módních panenkách


Prodeje AirPods v USA rostou a hlad panuje i po příslušenství, které nenaleznete v balení.

Znáte panenky L.O.L. Surprise!? Ani já ne. Nicméně podle některých by se mohlo jednat o hit letošních Vánoc, minimálně v USA. Na jedné módní přehlídce byla za tuto panenku dokonce převlečena North West, dcera Kim Kardashian. Pokud tedy hledáte nejatraktivnější dárek pro malou holčičku, může se jednat o tu nejlepší alternativu. Nemáte zač!

Co to má nicméně společného s Applem? Nic. Tyto panenky jsou ale uvedeny v říjnovém seznamu nejlepších 10 koupí od Thinknum. Zde ovšem přichází ta nejdůležitější část. V seznamu jsou uvedeny také čtyři produkty Applu.

Na prvním místě se poprvé v historii umístily AirPods. Přes všechny zprávy o modernizaci se tento produkt zdaleka nepovažuje za starý. Naopak jde o dokonalé malé zařízení, které by aktualizováno být mohlo, ale není to důležité.

Na třetím místě se usadila redukce Applu z Lightning na 3,5mm jack. Na jednu stranu mi vůbec nechybí, jelikož používám čím dál více bezdrátových zařízení. Na tu druhou jde o důležitý ukazatel toho, že je tento přechod pro běžného uživatele moc rychlý.

Sedmou pozici zaujímají EarPods s konektorem Lightning. Je hezké, že jsou tyto tři věci v top 10, pořád je ale škoda, že je bezdrátové řešení mnohem dražší. Kdyby bylo levnější, nic z tohoto by nebylo potřeba.

Osmé místo patří kabelu USB-Lightning. Na devátém místě jsou pak zmíněné panenky L.O.L.

Zapamatujte si tento historický moment. Jedná se totiž o náš první článek týkající se Applu, který obsahuje některou „ Kardashianku“.

Zdroj: Thinknum

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.