imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Podívejte se na nejlepší snímky z fotografické soutěže pro iPhone


Po zhlédnutí následujících fotografiích se nebudete porotě divit. Přinášíme 10 úchvatných fotografií zachycených na iPhone.

Koncem ledna jsme vás informovali o nejnovější fotografické soutěži Applu. Pro účast stačilo pořídit jakoukoliv fotografii na iPhone a případně upravenou v daných programech.

Všechny snímky pak vyhodnotila porota složená ze zaměstnanců Applu a profesionálních fotografů. První cenou byla sláva a vyobrazení díla na billboardech Applu a reklama. S tím se ovšem účastníci nespokojili, a tak Apple přidal také trochu peněz.

Dnes vám konečně můžeme představit deset nejlepších:

Alex Jiang (US), iPhone XS Max

 

Blake Marvin (US), iPhone XS Max

 

Darren Soh (Singapore), iPhone XS Max

 

Nikita Yarosh (Belarus), iPhone 7

 

Dina Alfasi (Israel), iPhone X

 

Elizabeth Scarrott (US), iPhone 8 Plus

 

Andrew Griswold (US), iPhone XS

 

Bernard Antolin (US), iPhone XS Max

 

LieAdi Darmawan (US), iPhone XS

 

Robert Glaser (Germany), iPhone 7

Jaká se vám líbí nejvíce?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.