imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Podívejte se na všechna úchvatná videa ze včerejší Keynote Applu


I když Apple včera oznámil mnoho nových služeb, na jejich příchod si musíme chvíli počkat. Ale jedna věc je jistá, během Keynote jsme měli možnost shlédnout mnoho neuvěřitelných videoklipů.

Úvodní video Keynote bylo čisté retro a obsahovalo celou historii společnosti a výběr produktů. I když jsem vždy nenáviděla dlouhé úvody na začátku filmů – a jsem opravdu rád, že už to není trendy – toto video jsem si pustila dvakrát za sebou.

Ikonické obrázky a hutné informace: to se mi líbí na Apple News+. Tato služba sice není v Evropě k dispozici, ale ráda se podívám na několik časopisů v USA, především na interaktivní obsah.

Jsme rádi, že máme k dispozici Apple Pay, tato aplikace je opravdu chytrá. Když se na Keynote mluvilo o Apple Card, došlo mi, že si mě Apple připoutal už navěky, a to tím nejinteligentnějším možným způsobem. A pak se na displeji objevila titanová karta …

I když hlavním tématem Keynote byly TV a streamovací služby, v Evropě by mohl být důležitější Apple Arcade. Hlavně kvůli jazykovým bariérám a datu uvedení. Jsou povedené, jakákoliv z her by mohla vyjít rovnou i dnes.

Apple je jednou z mála společností, které jsou schopny na pódium dostat takové hvězdy, jako jsou Jennifer Anniston nebo Steven Spilberg, nebo úžasná Oprah, která je v showbyznysu supernovou. Videa ukázky byl mimořádně skvělou základnou pro její špičkový výkon.

Které z nich se vám nejvíc líbilo?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!