imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Podívejte se na všechna videa středeční Keynote


Apple představil tento týden tři nové iPhony a novou generaci Apple Watch. Jako vždy doprovázela celou událost úchvatná videa.

Styl videí Applu se nám opravdu zamlouvá. Stejně jako před dvěma lety začala i letošní Keynote vtipným představením. Vidět jsme mohli tweet Tima Cooka, o kterém si žurnalisté nejdříve mysleli, že jde o interní informaci zveřejněnou na chybné platformě.

Po zhlédnutí následujícího videa dávalo vše smysl:

Úvod Tima Cooka byl opravdu efektivní. Apple omezil klasické úvodní řeči a naskočil ihned na představení nových Apple Watch. Pomohl si přitom třemi videi:

9to5Mac se tedy opravdu podařilo zveřejnit pravou fotografii týden před samotnou Keynote. Po představení Apple Watch následovala dlouhá část věnovaná iPhonům. A že bylo o čem mluvit, když dorazily hned tři nové modely:

Pokud jste Keynote neviděli, připravil Apple 108sekundový souhrn všech inovací:

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.