imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple podpora

Podpora Applu nyní v českém jazyce


Lépe řečeno aplikace podpory Applu je nyní dostupná v českém jazyce. Apple začal s příchodem verze 2.3 oficiálně podporovat 20 nových zemí a 9 nových jazyků.

Aplikace Apple Support možná nepatří mezi ty nejpoužívanější, stále se ale jedná o dokonalý nástroj pro všechny zvědavé uživatele, kteří se chtějí dozvědět něco víc o svém zařízení, osobních účtech nebo si jen přečíst souhrn článků. Nová verze aplikace nyní přichází také s oficiální podporou českého jazyka.

apple podpora

Pokud si koupíte nový iPhone, iPad nebo Mac a nevíte si s něčím rady, v aplikaci Apple Support naleznete v podstatě vždy potřebné řešení. Pokud odpověď na otázku náhodou nenaleznete, můžete se přes aplikaci spojit přímo s aktivní podporou nebo si nechat naopak zavolat zpět. Aplikaci můžete stáhnout zde. Naše vlastní zkušenosti s podporou Applu si určitě přečtěte zde.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.