imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Bridge Constructor Portal

Portal univerzum již brzy na iOS!


Valve se spojilo se skupinou herních vývojářů a již brzy nám představí svou první hru, Bridge Constructor Portal. Pokud máte rádi původní originál, tuto hru budete muset vyzkoušet.

Valve může jen těžko se svými hrami nějak chybovat. Vesměs všechny jejich výtvory se staly nesmírně oblíbené, nejen díky úchvatné grafice, ale hlavně díky chytré a kreativní hratelnosti. Jen si vzpomeňte na sérii Counter-Strike nebo kultovní Portal.

Bridge Constructor Portal

Pokud máte Portal rádi, máme pro vás skvělou zprávu. Valve oficiálně oznámili spolupráci s vývojářským týmem Headsup Games a Clockstone Software, se kterými chtějí vytvořit herní titul pod názvem Bridge Constructor Portal pro iOS a macOS. Půjde v podstatě o klasický simulátor stavění mostů, nicméně s unikátní herní mechanikou Aperture Laboratories a GLaDOS.

Bridge Constructor Portal bude směsicí zákonů konstruktivního inženýrství a technologie od Aperture Laboratories. Díky tomu vznikne nový vzrušující herní zážitek pod pečlivým dohledem GLaDOS.

Naštěstí nebudeme muset na novinku čekat dlouho, jelikož je její vydání naplánováno na 20. prosince. Kromě iOS a macOS bude Bridge Constructor Portal vydán také pro systémy Android, Windows, Linux a dokonce i Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Na verze pro konzole si nicméně počkáme na začátek příštího roku.

Bridge Constructor Portal

Zdroj: Valve

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.