imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Potřebovali byste iPad Pro s úhlopříčkou větší než 12,9“? Hlasujte!


Pro jeho existenci je řada argumentů, byla by tu však i dostatečná poptávka? Řekněte nám!

Současná produktová řada iPadů Pro nabízí zařízení s úhlopříčkami o 10,5“, 11“ a 12,9“. Poslední zmiňovaný přitom tedy odpovídá menšímu MacBooku Pro nebo MacBooku Air. Dával by ještě větší iPad Pro smysl? Co třeba takový 15“ tablet?

Vypadá to, že si to Apple nemyslí.

Vzhledem k novému systému rámečků nevyužila americká firma jedinečné příležitosti, kdy by do stejně velkého zařízení „nacpala“ větší displej. Apple se rozhodl zvětšit 10,5“ model na 11“, v případě 12,9“ modelu zůstala úhlopříčka stejná, ale zmenšily se fyzické parametry zařízení.

Větší displej by měl však několik výhod, pochopitelně by měl i pár nevýhod. Mezi pozitiva patří třeba větší prostor pro psaní, kreslení a sledování obsahu. iOS navíc umí perfektně využívat nově nabytého prostoru. Například bychom vedle sebe pohodlně umístili dvě záložky Safari.

Co myslíte vy? Využili byste iPad Pro s úhlopříčkou větší než 12,9“?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!