imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Používejte Dock na Apple Watch


Dock vám umožňuje snadno přistupovat k nejčastěji používaným aplikacím. Ty si navíc můžete sami zvolit. Dnes vám ukážeme, jak nastavit Dock na Apple Watch.

Dock vám dokáže na Apple Watch ušetřit několik tapnutí denně. Na hodinkách si totiž můžete nechat zobrazit aplikace jako Messages, Nike+ a srdeční tep. Aplikace lze také připnout, díky čemuž zůstanou vždy na prvním místě.

apple watch

Nastavení naleznete v aplikaci Watch. V ní otevřete menu Dock a v něm si vyberte mezi Recents a Favorites. První možnost samozřejmě zobrazí nejčastěji používané aplikace, druhá možnost vám umožní si z aplikací vybrat ty požadované.

apple watch

Pokud chcete aplikace přemístit, tapněte na Edit v pravém horním rohu. Seznam lze rozšířit zeleným + a zúžit červeným -. Pořadí aplikací provedete jejich přetažením přes pravou stranu na požadované místo. Pro uložení změn tapněte na Done a máte hotovo.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.