imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

PowerBeats Pro Unleashed – Video


Nejnovější reklama značky Beats představuje nová sluchátka za pomoci vrcholových sportovců a sportovkyň. Podívejte se na nejlepší video tohoto dne!

Po dlouhém tichu představila značka Beats, kterou vlastní Apple, nové zařízení: sluchátka PowerBeats Pro. Podobají se AirPods, jen ve sportovním provedení. Duše sluchátek je u obou stejná – čip H1.

I když bude nový model k dostání až v květnu, vyšlo už krátké video se špičkovými sportovci a sportovkyněmi, kteří s nimi poslouchají hudbu během tréninku. Hlavním aktérem jsou však sluchátka. V reklamě je hezky vidět, jak jsou nová sluchátka pevná a skvěle drží. Pokud nevypadnou u trojitého salta, pravděpodobně vám budou držet v uších i u běhání a v posilovně.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!