imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Pozvánka na letošní keynote je venku


Apple nečekaně rozeslal pozvánky na zářijovou keynote, na které dojde k odhalení nových iPhonů. Nyní tak známe oficiální datum a místo konání.

Apple rozeslal oficiální pozvánky na letošní iPhone Keynote. Jak jsme očekávali, celá událost proběhne 12. září. Ani místo konání není žádným překvapením. Představení se uskuteční v Steve Jobs Theater v sídle společnosti v Cupertinu v 19.00 SEČ.

Design pozvánky je poměrně záhadný a z kruhů se dá vyvodit ledacos. Nejdříve nás napadly Apple Watch, ačkoliv je nám jasné, že kulatých chytrých hodinek se jen tak nedočkáme. Následně nás napadlo, že zlaté kruhy připomínají Apple Park, který vypadá úplně stejně.

Na co se můžeme těšit?

12. září dojde k potvrzení všech domněnek. Apple představí tři nové iPhony a pravděpodobně také 4. generaci Apple Watch. Kromě toho by mohlo dojít k modernizaci hardwaru v iPadu Pro a vybraných Macích. Pro více informací čtěte pravidelně iMagazín.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.