imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Představujeme novou seznamku Facebooku


Pro největší sociální síť na světě je logickým krokem seznamka v rámci její aplikace. Pojďme se podívat, jak bude vypadat.

Facebook se zřejmě vrací ke kořenům. Podle jedné z legend začal Mark Zuckerberg síť vyvíjet, aby mohl snáze na vysoké randit s dívkami. Celý koncept rostl nesmírně rychle a v lednu letošního roku čítala síť 2,2 miliardy uživatelů. Původní záměr mezitím nabral trochu korektnější cíl: vytvářet vřelé vztahy mezi lidmi.

To zní samozřejmě opravdu vznešeně, nicméně nevyužívat platformu s 2,2 miliardami uživatelů pro randění je velká chyba.

Před dvěma měsíci oznámil Facebook na vývojářské konferenci F8 práci na konceptu, díky kterému budou moci uživatelé brzy využívat platformu pro randění. Interní verzi služby objevila Jane Manchun Wongová a neváhala pořídit i několik screenshotů.

Na nich lze vidět, že podle Facebooku jde pouze o testovací verzi a nejde o vytváření blízkých vztahů mezi zaměstnanci. Společnost po nich navíc žádá nepravdivé údaje.

Wongová prý mohla registrační proces vyplnit, ale dokončit se jí ho nepodařilo. Uživatelé si ale budou moci vybrat z různých identit pohlaví a stanovit, která pohlaví je naopak přitahují.

Nicméně musíme podotknout, že testování čehokoliv ještě nutně neznamená, že se dočkáme také oficiální verze. V případě takto velké společnost – podobně jako je tomu u Applu – skončí spousta konceptů pouze ve fázi testování.

To by určitě nevadilo společnosti Match Group, která provozuje známou službu Tinder. Po zveřejnění této novinky se totiž propadly akcie společnosti o celých 17 %, a to i přesto, že jsou obě platformy založené na úplně jiném principu. Podle Zuckerberga je jejich cílem oproti Tinderu vytvářet dlouhotrvající a opravdové vztahy. Na druhou stranu nemůže Zuckerberg po uživatelích vyžadovat, k čemu budou aplikaci používat…

Facebook pravost screenshotů zveřejněných na The Verge potvrdil a aplikaci opravdu testuje. Žádné další informace ale společnost neprozradila.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.