imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

workflow

Představujeme Workflow, zkratky od Applu


Na našich iPhonem provádíme každý den spoustu aktivit. S pomocí aplikace Workflow si je můžeme nastavit a používat jediným kliknutím.

Workflow je součástí iOS již od roku 2014. Applu se aplikace líbila natolik, že v loňském roce koupil společnost za ní stojící. Vývojový tým zůstal stejný, akorát se přemístil do Cupertina a přináší potěšení nativní aplikace pro iOS.

workflow

Abychom byli upřímní, na první pohled může být aplikace poněkud matoucí. Vypadala, že umí všechno, co jsme potřebovali, ale netušili jsme, kde začít. Vytvářet si můžete své vlastní události a připevnit si je mezi widgety, abyste je měli vždy po ruce. Zde několik příkladů.

Řekněme, že jste více než aktivní na Intagramu a neustále na něj něco posíláte. Můžete si tedy vytvořit skript, který vybere poslední fotografii a s přednastaveným textem ji odešle na Intagram. Poslat ji můžete samozřejmě také na Facebook nebo jako zprávu.

workflow

Aplikace nabízí také správu oblíbených fór, odpočítávání, výpočet délky trvání cesty mezi dvěma událostmi z kalendáře atp. Můžete si také nechávat automaticky ořezat okraje svých fotografií, stahovat a konvertovat soubory a ukládat data. Možností je opravdu nepočítaně.

Doporučujeme tedy aplikaci vyzkoušet. Vytvořte si své vlastní zkratky a dejte nám vědět, jak se vám aplikace zamlouvá a k čemu ji nejčastěji používáte :)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.