imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Přehled obalů na nový iPhone 6


S příchodem dalšího modelu iPhone s pořadovým číslem šest se samozřejmě vyrojilo nepřeberné množství obalů. My si představíme několik z nich, které jsou momentálně dostupné na českém trhu. Konkrétně od značek Spigen, Happy Plugs, Bling My Thing, Stone Age a Innerexile.

Spigen

Jednou ze stálic na trhu jsou obaly od Spigenu. Nejprve se podíváme na řadu lehkých obalů s příznačným názvem Thin Fit a Thin Fit A. Druhá jmenovaná řada nechá svobodně vyniknout logo Apple na zadní straně iPhonu, které přesto chrání tenká fólie. Navíc jej můžete sladit barevně se svým telefonem. Thin Fit oproti tomu nabídne i průhlednou variantu, kde vámi vybraná barva vynikne naplno. Společnou mají tloušťku 8,5 mm a váhu 18 g.

Spigen iPhone 6 Case Thin Fit A (4.7) | Spigen

 

Chtěli byste mít telefon chráněný nejen proti poškrábání ale i proti pádu? Odpovědí pro vás je série obalů Tough Armor. Tento obal se skládá ze dvou částí. Zadní kryt je vyroben z tvrzeného polykarbonátu a zbytek obalu je z odolného termoplastického polyuretanu (TPU), který by se neměl s postupem času vytahat. Tato série také disponuje technologií Air Cushion, která zabrání poškození při pádu na zem. Díky vylepšením bylo možné zmenšit tloušťku obalu a přitom zachovat jeho odolnost.

Happy plugs

V nekonečné záplavě obalů, které vypadají všechny stejně, přináší Happy Plugs obaly v pěti jasných barvách. Navíc jsou to jedny z nejtenčích a nejlehčích obalů na iPhone 6 na trhu. Kryt váží pouhé 4 g a je pouze 4 mm tenký. V balení je také přiložena fólie na přední displej.

happy_plugs_yellow_8865_01_7350063033525

Innerexile

Vzhledem velmi jednoduché obaly, které se dodávají ve třech průhledných barvách – růžové, černé a transparentní. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, obaly jsou velmi odolné proti běžnému namáhání. V laboratorních podmínkách byly vystaveny tlaku o síle 10 kg a obal nepraskl. Dokonce díky samoléčebné funkci odolá obal i běžnému poškrábaní. Po chvilce se škrábance samovolně zacelí.

detail_pic_d65_1

Stone Age

Pokud hledáte kompletní ochranu telefonu pomocí jednoho obalu, tedy něco ve stylu smart case na iPad, pak se podívejte na obaly od Stone Age. Jejich nová řada Wood Skin Folio pro nový iPhone je velmi elegantní. Výhodou je, že tento zavírací obal má výřez na sluchátko. Můžete hovor přijmout a obal zaklapnout zpět, aby vám “neplandal” u hlavy.

W838_1

Bling My Thing

Série obalů zdobených kamínky od Swarowski pokračuje i na iPhone 6. Dokonce s ještě hezčí krabičkou. Obaly jsou stejně jako u předchozích variant průhledné, aby váš telefon mohl vyniknout ve své kráse. Kamínky jsou jako vždy poskládány tak, aby nezakrývaly logo Apple. Prozatím jsou dostupné dva ornamenty Milky Way a Papillon s různobarevnými kamínky.

milky-way-crystal-case-for-iphone-6-swarovski-crystal-designer-cover-by-bling-my-thing

Všechny dostupné obaly na iPhone 6 a 6+ si můžete prohlédnout zde.

Nebo se můžete zastavit na některé z našich prodejen a třeba to může být ta na Černém Mostě.

Zdroj fotografií: iSTYLE, spigen, innerexile

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.