imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Přenosné baterie pro Apple Watch se začínají prodávat již nyní


Jak jste již mohli v minulém článku všimnout, příslušenství pro Apple Watch se v této době vyvíjí více než dost, přičemž mnohé z nich se zaměřují právě na malou výdrž. Až doposud však nebyla představena žádná přenosná baterie.

Před několika dny ji ukázala společnost Nomad, jejíž malá a přenosná stanice pomůže vašim hodinkám vydržet déle než 18 hodin, které nám Tim Cook sliboval.

Baterie má kapacitu 1 800 mAh. To znamená, že dokáže vaše hodinky dobít až čtyřikrát na 100 %. Tuto vymoženost určitě přivítáte při rodinné dovolené, kdy nemáte tolik možností dobíjet Apple Watch klasicky ze zásuvky.

IMG_1031

Zařízení je menší než hokejový puk a váží okolo 80 gramů. S přenosem by to tedy neměl být nejmenší problém. Jednoduše ho vložíte do kapsy a jste vybaveni na následující 4 dny. Baterie se navíc vyrábí ve třech barevných variantách – vesmírně šedé, stříbrné a matné černé. Cena se pohybuje od 59 dolarů, přičemž prvních 5 000 objednaných kusů začne výrobce dodávat v červnu. Sice hodinky nebudete tímto zařízením dobíjet již od začátku (pokud si je tedy plánujete koupit hned po představení), nicméně na léto to může být váš skvělý pomocník.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.