imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Jak přeposlat SMS nebo zprávu z iMessage v iOS


Kopírovat text SMS nebo zprávy v iMessage, abyste jej následně mohli přeposlat, je takovým ekvivalentem focení obrazovky mobilem. Pojďme se podívat na to, jak zprávy přeposílat elegantnějším způsobem.

Když dojde na mailovou komunikaci, je normální, že používáme přeposílání zpráv. Vzhledem k tomu, že se značná část komunikace přesunula od mailů k chatům, občas se to hodí i zde. Pochopitelně však uživatelé chtějí normální způsob přeposílání, abyste nemuseli využívat kopírování a vkládání.

Naštěstí je aplikace Messages v iOS připravena tento úkol splnit, ukážeme vám tedy, jak přeposlat zprávu v iMessage nebo SMS:

  • Otevřete aplikaci Messages a najděte konverzaci, z níž chcete přeposlat zprávu.
  • Lehce klepněte a podržte zprávu, kterou chcete přeposlat.
  • Klikněte na „More…“
  • Na levé straně uvidíte boxíky na zaškrtávání, zde si lze vybrat více zpráv na přeposlání najednou.
  • Jakmile jste s vybíráním hotovi, klikněte na šipku v pravém dolním rohu, napište kontakt a klikněte na tlačítko pro odeslání.

Elegantní a jednoduchý způsob, jak si se situací poradit!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.