imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ipad

Přichází první kreativní reklamy na iPad 2018


Zvířátka a děti prodávají (samozřejmě také bikiny) a to podle marketingových specialistů Applu platí i pro iPad. Podívejte se na pár roztomilých videí (ovšem žádné modelky v bikinách nečekejte).

Apple má kromě svého hlavního kanálu také několik regionálních, na nichž se může občas úplně lišit obsah. Přesně to se stalo s novými reklamami na iPad na tureckém kanále.

Pokud jste to náhodou nezaregistrovali, tak Apple představil v březnu nový 9,7” iPad. Kromě více než přijatelné ceny nabízí podporu Apple Pencil, která byla do této chvíle dostupná pouze pro iPady Pro. Nelze se tedy divit, že následující videa demonstrují právě tuto novinku.

Všech 5 „Benim Portrem“ videí (česky „můj portrét“) má 16 sekund a soustředí se na kreslící dítě, jelikož 23. dubna je v Turecku den dětí. Videa následují stejný model. Různě velké dítě se krátce představí a namaluje sebe samo. Hezká a roztomilá kampaň.

Videa nám mimochodem pomohla určit naše kreslící dovednosti. Jsme někde mezi úrovní 7,5 a 9letého dítěte. Kresba 13letého Özgüna Asya je pro nás umění.

Zdroj: Apple Insider

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.