imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

youtube

Přichází tmavá éra YouTube


Čekali jsme na to celou věčnost a už jsme se obávali, že k tomu nikdy nedojde. Nicméně konečně je to tu. Pro iPhone a iPad přichází tmavé téma pro YouTube. Ukážeme vám, kde oblíbenou funkci aktivovat.

Beta testeři mohli zkoumat tmavý mód již od září. Na stolních počítačích je přitom tato možnost dostupná již nějakou chvíli. Konečně tedy nebudeme muset při sledování YouTube na našich iPhonech hledět na ostré bílé pozadí ani my.

Pro aktivaci tmavého módu si nejdříve zkontrolujte, zda je na App Storu dostupná nejnovější verze aplikace. Pokud ano, neváhejte a aktualizujte! Novinku bude určitě podporovat verze 13.08. Poté novou verzi aplikace spusťte a při prvním spuštění by na vás měla možnost tmavého módu vyskočit v okně.

tmavé téma

Pokud žádné vyskakovací okno nevidíte nebo byste se chtěli vrátit k bílému pozadí, stačí tapnout na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu a otevřít nastavení. Na prvním místě uvidíte Dark theme, které můžete pomocí posuvníku vypínat a zapínat. Tmavý mód můžeme jen doporučit, protože kromě toho, že vám ušetří trochu baterie, je také daleko šetrnější k vašim očím.

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!