imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Případ žárlivého manžela a bokeh efektu


Máme tu další reklamu, která se zaměřuje na možnost rozmazávat pozadí fotek. Jestliže se vám líbila ta první, bude se vám líbit i druhá.

Upřímně si myslíme, že poslední pasivně agresivní maminka byla jedno toho z nejvtipnějšího, co jsme od Applu kdy viděli. No a teď máme něco, co se může umístit na druhou příčku. Video má 38 vteřin a zachycuje Alejandra, sličného kolegu manželky, který opět zmizel v bokeh efektu.

Situace je následující: pár dorazí domů z krásné akce a spokojeně ulehne do postele. Muž vytáhne telefon a ukáže fotku své ženy, kterou během večera pořídil. Nevděčná žena pak podotkne, že je v pozadí Alejandro a začne o něm mluvit.

Muž si však zachovává svou čest a prostě jen nastaví maximální rozmazání, Alejandro je jen šmouhou. Je zcela evidentní, že fotka je takhle mnohem lepší.

Hodnocení: 10/9

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.