imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ProCam 2 – Jedna z nejlepších aplikací pro focení je zdarma


Minulý týden byla zahájena akce “Get productive” a Apple výrazně zlevnil téměř 40 užitečných aplikací pro iOS a OS X.  V kampani jsou zahrnuty poznámky, chytré kalendáře, stopky nebo nástroje pro správu iPhonu a Macu. Jednou z nich je i ProCam 2 aneb profesionální kamera pro iOS.

Každý týden jsou k dispozici 2 aplikace, které si po dobu jednoho týdne můžete zdarma stáhnout do svého iPhonu a iPadu. Nyní se jedná o ProCam 2 a ProCam 2 XL (iPad). Jde o skvělé nástroje na tvorbu zajímavých fotografií a videí. Pokud nevíte, v čem takové aplikace spočívají, vyzkoušejte si to zdarma na vlastním zařízení. Hlavní výhodou je manuální nastavení fotoaparátu. Díky tomu si můžete připadat jako profesionální fotograf a dělat snímky stejně tak působivé jako portréty Annie Leibovitz.

ProCam-2-1

Chcete docílit efektu klasického fotoaparátu na černobílé fotografii? Zvyšte ISO na maximum a vdechněte fotografii trochu šumu a historie. Nebo fotíte proti slunci a iSight kamera nedokáže nastavit tu správnou hodnotu expozice? Není nic jednoduššího, než přepnout do manuálního režimu a rychlost závěrky si nastavit sám. To samé platí o vyvážení bílé a ostření. S tímto nástrojem můžete fotit bez zbytečného omezení.

K dispozici je i fotografování v režimu Fish Eye (rybí oko) nebo Tilf-shift a makro. Jde samozřejmě jen o následné digitální efekty, ale pro vytvoření zajímavé fotografie to úplně stačí. Změnit můžete i poměr stran a to konkrétně na hodnoty 3:2, 16:9 a 1:1 (hurá, máme Instagram!). Vyberte si z úrovně komprese výsledné fotografie nebo uložte obrázek v surovém formátu TIFF.

ProCam-XL-2-1

Instalace vás nic nestojí a vše je zdarma. Tak využijte jedinečnou nabídku a stáhněte si aplikaci ještě dnes. Původní cena ProCam 2 je 1,99 €.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.