imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

(PRODUCT)RED iPhone 8 – Ferrari mezi iPhony


Neříkáme to o telefonech příliš často, ale iPhone 8 RED je extrémně sexy. Ke skvělé podobě pomáhají jak skleněná záda, tak černá přední strana. Jde jednoznačně o něco, co může nakopnout prodeje uprostřed klasického cyklu. Dobrá práce, Apple!

Apple dělá speciální červené produkty již nějaký ten pátek. Z prodeje těchto zařízení pak přispívá na (PRODUCT)RED Foundation, kterou založil zpěvák Bono. Ještě pod vedením Steva Jobse vydal Apple první zařízení na podporu nadace RED iPod, jak už ale víme, ani úmrtím Jobse spolupráce neustala. Nevíme příliš o tom, kolik přesně z prodejů do nadace na podporu pacientů s HIV a AIDS jde, ale pro nás není tak klíčové.

Zařízení (PRODUCT)RED stojí stejně jako standardní modely, jen jde část ze zisku na dobré účely. Klasická win-win situace!

I díky tomu, že produkty z této řady patří k těm nejkrásnějším. Bez přehánění jde u (PRODUCT)RED iPhonu 8 o Ferrari mezi telefony od Applu, a to ze dvou důvodů. Zaprvé je iPhone 8 rychlým a výkonným telefonem téměř na úrovni iPhonu X. iPhone 8 byl jedním z nejlepších updatů v historii iPhonu, jen se dá těžko srovnávat s iPhonem X.

Možná by se hodilo použít minulý čas, jelikož když se nyní bavíme o barvě, týká se to pouze modelů 8 a 8 Plus. iPhone X je nadále dostupný jen v základních barvách. Když se vrátíme k důvodům, proč je (PRODUCT)RED iPhone 8 jako Ferrari, nemůžeme opominout barvu samotnou.

Vloni se RED iPhone 7 dočkal červených zad v matném hliníkovém provedení. Jasně, vypadalo to také krásně, ale letošní verze je o velký krok dál. Nějakým způsobem kombinace skla a červené barvy vypadá tak skvěle, že i když je pravidelně naším favoritem černá verze, tady nám srdíčko poskočilo. Je to však těžké popsat slovy nebo fotkami, musíte telefon vidět naživo. Snažil se to naznačit i Marques Brownlee ve svém videu, ale nejlepší variantou je návštěva iSTYLE.

Velkou pochvalu si Apple zaslouží za to, že naslouchal reakcím zákazníků z minulého roku. Dočkali jsme se tak černé přední strany. Samozřejmě jde opět o otázku osobního vkusu, ale právě tohle byla u loňské verze nejčastější prosba směrem k Applu.

Ano, je to pouze nová barva, zařízení je stejné jako během představení v září. Výsledek je nicméně tak nádherný, že se nedivíme těm, kdo přesedlají z iPhonu 8 na (PRODUCT)RED iPhone 8.

(PRODUCT)RED iPhone 8 je nyní dostupný k předobjednání na e-shopu iSTYLE.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.