imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Profesionální fotograf fotí na iPhone XS


Austin Mann, který pracoval mimo jiné jako fotograf pro National Geographic, s sebou vzal letošní vlajkovou loď Applu na menší výlet, na kterém pořídil úchvatné fotografie.

Austin Mann je uznávaný fotograf, který pravidelně spolupracuje s Applem. Je jedním z mála šťastlivců, kteří mohli nový iPhone otestovat ještě před oficiálním uvedením a šířit zprávy o jeho úžasném fotoaparátu. S iPhonem 6 takto navštívil Island a s iPhonem 7 Rwandu.

Pro letošní novinku si vybral exotický Zanzibar a jako vždy se vrátil s nádhernými fotografiemi. Podařilo se mu zachytit prvky zvýrazňující pokrok oproti předchozí generaci.

Například nová stabilizace obrazu se díky umělé inteligenci v Neural Enginu naučila pár nových triků. Mezi ně patří Smart HDR, které zachytí v tmavých i jasných scénách ještě více detailů. Čip umí produkovat také sofistikovanější bokeh a díky Depth Control můžete ovládat hloubku rozostření i po pořízení fotografie.

Nebudeme vás nudit dalšími slovy a necháme za sebe mluvit samotné fotografie.

 

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.