imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Prokázána existence iPhone X Plus


Důkaz přitom nemůže přinést nikdo jiný, než dvojice Guilherme Rambo a nejnovější beta iOS 12. Dohromady opět poskládali spoustu informací o nadcházejícím oficiálním uvedení.

Nejde pochopitelně o nic extra nového, jelikož se uplynulých šest měsíců snažili Kuo a Gurman předhánět v odkrývání informací o zářijové keynote. Beta iOS 12 nicméně vyšla relativně nedávno a uvnitř obsažené informace jsou přeci jen o krok dál, než jedna paní povídala od jiných zdrojů.

Nejnovější objev udělal Guilherme Rambo, který stejným způsobem zkazil překvapení i u loňského iPhonu X. Zde je jeho oficiální twitterový příspěvek, kde ukazuje schematický obrázek iPhonu X Plus. Zařízení nicméně vypadá prakticky stejně jako loňský iPhone X, jen je o trochu protáhlejší.

Rambo mimochodem našel ikonku nového iPadu Pro, jež má stejné čtvercové tvary jako v případě Apple Watch. Později odůvodnil tuto anomálii tím, že zvláštní ikonka možná obsahuje dva iPady najednou.

Současná beta iOS 12 je skutečně upovídaná. Prozradila nám o novém nabíjecím pouzdru AirPods, iPhonu s duálním slotem pro SIM karty a příchodu funkce volání do HomePodu. Nesmíme zapomenout ani na podobu displeje nových iPadů, jenž nově vypadá dost podobě jako iPhone X Plus.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.