imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch baterka

Proměňte své Apple Watch na baterku


Baterka z Apple Watch? To jako vážně? Ano, dnes si ukážeme tuto užitečnou funkci watchOS 4 a její různé módy.

O iPhonu lze říci, že oplývá mnoha různými funkcemi a tak ho máme neustále při sobě. Nicméně Apple Watch mnozí nesundávají ani ve sprše a navíc mají v rukávu také pár triků, například se mohou proměnit na baterku.

apple watch baterka

Snad všichni využili jako baterku svůj iPhone. Ve tmě ho stačí probudit a je to. Apple Watch fungují v podstatě stejně.

Pokud máte na svých hodinkách watchOS 4, možná jste si všimli nové ikony baterky. Pokud nemáte, je čas na aktualizaci! Po tapnutí na ikonu baterky se displej hodinek zbarví celý do bíla. Funkce ovšem nabízí různé možnosti, mezi kterými můžete volit přejetím po displeji.

apple watch baterka

Bílá: Celá plocha displeje bude svítit bíle. Funguje perfektně, když nemůžete najít klíče nebo se nemůžete trefit do klíčové dírky.

Blikající bílá: Funguje v podstatě jako signalizace. Pokud se jdete po setmění proběhnout, stačí ji aktivovat a budete vidět i zdálky. Sice nenahrazuje ostatní předepsané bezpečnostní prvky, stále je to ale lepší než nic.

Červená: Vyzařuje jemnější, méně násilné světlo. Pokud nechcete obtěžovat své okolí, je pro vás tato funkce nejlepší volba.

apple watch

Baterka na maximální jas může ovšem velmi rychle vybít vaši baterii. Při jejím používání se tedy ujistěte, že máte hodinky dostatečně nabité.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.