imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Prostě geniální reklama na iPhone XR


V nejnovější reklamě se Apple zaměřil na barvy iPhonu XR a udělal to vizuálně geniálním způsobem.

Apple v nově vydané reklamě představuje iPhone XR, konkrétně jeho barvy. Minutové video má jasný cíl – ukázat mnoho lidí pobíhajících v opuštěném městě.

Barvy pochopitelně odpovídají dostupným verzím iPhonu XR a každodennímu šedivému životu dodávají trochu dynamiky. Hlavní zprávou je: „Udělejte prostor pro barvy.“ Po vizuální stránce jde o famózní podívanou, písnička Come Along od Cosma Sheldrakeho vše perfektně doplňuje.

Když se podíváme pozorněji, uvidíme lidi ve fialových oblečcích, jak nadšeně poskakují kolem transitu. Jenže takhle barva neodpovídá současné nabídce iPhonů XR. Plánuje se tak něco nového? Co myslíte?

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.