imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

První reklamy na iPhone XR


Světlo světa spatřily první dvě reklamy na nový iPhone XR. Pojďme se na ně podívat!

Apple vydal barevné iPhony naposledy před pěti lety v roce 2013 s představením iPhonu 5s a iPhonu 5c. Šlo o verzi iPhonu 5 s novým designem, kovovým tělem a Touch ID. Novinka přišla v několika barvách a Apple s ní zaznamenal velký úspěch.

Nyní přichází Cupertino s další duhovou várkou, ovšem tentokrát s ještě úspěšnější a také levnější edicí nejnovějšího hardwaru. Pokročilý kamerový systém, procesor A12 Bionic a nechybí ani Face ID. Kromě vlajkové lodi iPhonu XS v elegantní zlaté, stříbrné a černé přichází tedy nová mladistvá produktová řada.

Ve dvou nových reklamách Apple zdůrazňuje všechny zmíněné vlastnosti, které jsou podle mě naprosto skvělé. Nemůžu se dočkat, až budu jeden držet ve svých rukách!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.