imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Recenze hry Mimpi Dreams: roztomilý pejsek v akci


Minulý týden jste si mohli v AppStoru všimnout nové, zlevněné aplikace pod akcí Free app of week. Hra je totiž stále zlevněná z normálních 2.99 EUR my jsme ji pro vás otestovali. 

Jedná se o titul Mimpi Dreams od českých vývojářů ze studia Silicon Jelly. Pokud jste hráli první díl (titul nesl název Mimpi), tak tento druhý díl je příjemná změna.

Ač to tak graficky rozhodně nevypadá, tak první díl byl docela extrémní. Extrémní svoji náročností. Graficky lákal mladší hráče, kteří poté byli překapeni, jak je hra těžká a málokdo ji dokázal dohrát. Vývojáři zkrátka udělali menší přešlap – vytvořili graficky hru pro školkou povinné děti, ale obtížnost byla pro dospělé. Druhý díl, Mimpi Dreams, je o poznání lehčí a zábavnější.

Ve hře hrajete za malého, roztomilého pejska, který sní a ve svém snu prožívá různá dobrodružství. Úrovní není málo a mě osobně zahrala celá hra tak 2 hodiny čistého hraní. Levely ve hře jsou pestré, neopakují se a prakticky každá úroveň má svůj jednoduchý příběh (záchranna princezen, vysvobození ptáka z klece atd.).

mimpi-1945x723x

Pejsek Mimpi také není pořád graficky jednotvárný. Během úrovní se mění podle tématu dané úrovně. Mimpi na sebe vezme například kostým špióna, námořníka, mušketýra atd. Celá hra je tedy pestrá a prakticky nic se neopakuje. Zabaví vás od začátku až do konce.

Co se obtížností různých úrovní týče, jsou velice jednoduché a hlavolamy či různé nástrahy jsou rozeznatelné prakticky na první pohled. Pokud tedy hledáte nějakou plošinovku na odreagování se, Mimpi Dreams je hra pro vás.

Mimpi stahuje z App Store.

Available_on_the_App_Store_0
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!