imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

app store

Rozhraní Preview na App Storu prošlo kompletní renovací


Po aktualizaci iTunes se z webového App Storu stal pouhý katalog. Aktuální změny v nastoleném trendu pokračují. A oku opravdu lahodí.

Všichni uživatelé iTunes ví, že se z něj stal v posledních letech přecpaný moloch. Apple si toho minulý podzim všiml a situaci vyřešil vydáním nových iTunes ve verzi 12.7.

itunes

Aktualizace kompletně odstranila sekce iOS App Store a Ringtone. Zůstal nám tedy krásně fungující přehrávač a obchod pro ničím nerušený poslech hudby, sledování filmů a seriálů bez milionu zbytečných funkcí. Tato změna nás všechny nadchla.

Kvůli této změně bylo nicméně několik prvků webového Preview v App Storu zbytečných. Stačí si vzpomenout na situaci, kdy chtělo Preview neustále otevírat iTunes, ačkoliv se v nich nedala stáhnout jediná aplikace…

app store

Apple tento neduh konečně vyřešil a zároveň představil úplně novou verzi App Store Preview. Design tak působí moderním dojmem a nyní vás aplikace také upozorní, zda je dostupná pouze pro iOS.

app store

Podívejte se na novou verzi sami a řekněte nám, jak se vám líbí. Rádi bychom také podotkli, že screenshoty aplikací optimalizovaných pro iPhone X mají v Preview úplně stejný design.

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.