imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Rozveselte pomocí iPhonu své přátele při běhání


Další update Nike+ Run Clubu umožňuje posílat zprávy svým přátelům v průběhu běhání. Ukážeme vám, jak vše funguje.

Nike+ Run Club je jednou z nejlepších bezplatných aplikací na běhání. Partnerství mezi Nike a Applem začalo už v dobách iPodu. Steve Jobs hrál v celé dohodě velkou roli, ostatně i v historii výrobce sportovního oblečení. Spolupráce od těch dob pokračuje až dodnes, můžete si například vybírat Nike verze u chytrých hodinek od Applu.

Ze spolupráce vznikla i aplikace Nike+ Run Club, která obsahuje dabing řady světoznámých trenérů. To dělá aplikaci skutečně populární. Nike nadšení zvedá i tím, že můžete posílat zprávu dalším lidem, kteří zrovna běží. Nejnovější update obsahuje možnost psaní vlastních zpráv.

  1. Otevřete aplikaci
  2. Klikněte na záložku Feed
  3. Zašlete pozdrav každému z aktuálně běžících přátel

Můžete své pozdravy posílat pouze tomu, kdo má tuto funkci zapnutou. Abyste ji povolili, klikněte na svůj profil v levém horním rohu a v Settings > Run Settings skočte do záložky Audio Feedback, kde funkci povolíte. Nike Run Club Cheers také umožňují posílat vlastní zprávy, Facebook Cheers pak tvoří lajky na příspěvcích na vaší zdi. Tak co, máte chuť si zaběhat?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.