imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone

S tímto nastavením bude váš telefon zvonit vždy


Jedna z nových funkcí iOS 11 vám umožňuje si nastavit kontakty, které se vám dovolají nehledě na situaci. Pojďme se podívat, jak můžete jedním pohybem obejít nastavení Do Not Disturb a Silence.

V menu režimu Do Not Disturb naleznete několik možností. Například si můžete zvolit oblíbené kontakty, které se vám dovolají i při její aktivaci. Pokud ale máte váš telefon ztišený, bude pouze vibrovat. V iOS 11 naleznete nový přepínač, díky kterému se vám zvolení lidé dovolají kdykoliv.

iphone

Zvolte si kontakt a tapněte na Edit. Zde naleznete nastavení vyzváněcí melodie pro daný kontakt. V tomto nastavení naleznete také přepínač Emergency Bypass. Pokud tuto možnost zapnete, váš telefon bude zvonit, i pokud je máte ztišené všechny zvuky nebo je aktivován režim Do Not Disturb. To stejné můžete nastavit i pro zprávy.

Tuto možnost doporučujeme zapnout pouze pro opravdu důležité kontakty nebo jen po omezenou dobu. Zajisté byste nechtěli, aby vám začal vyzvánět telefon v divadle jen kvůli tomu, že vám kamarád poslal nějaký rádoby vtipný meme.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.