imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Seznam „nejlepších míst“ na vašem telefonu


Rádi byste vytvořili seznam nejlepších míst ve vašem okolí? Díky malému triku takový seznam dokážete udělat. Pojďme se podívat, jak na to.

Pravděpodobně každý už slyšel oblíbenou otázku: „Kam dneska zajdeme na oběd/večeři/pivko?“ Přestože je naše kancelář přímo v centru města, je pro nás neustále problém najít místa, kde se perfektně najíme za dobrou cenu, to vše ideálně do hodiny. Mapy a navigace jsou pochopitelně skvělým pomocníkem, například Google Mapy, které jsou dostupné jak pro iOS, tak Android.

Stáhněte z App Storu Google Maps, otevřete je a zadejte konkrétní adresu, nebo jen slovo restaurace či muzeum. Klikněte na obrázek pro zobrazení více detailů. Zde aplikace nabízí různé možnosti – zavolat do podniku, udělat recenzi nebo navštívit webovou stránku. Abyste si lokaci uložili do telefonu, stačí kliknout na tlačítko „Save“. Uložená místa navíc můžete organizovat do různých složek.

Můžete je dávat do oblíbených, případně je rozřadit podle toho, s kým byste do podobné restaurace nejraději šli. Vedle toho lze vytvořit i unikátní seznam, jenž bude dostupný vašim přátelům (s nimiž třeba pravidelně chodíte do hospody), případně si můžete udělat seznam obchodů či zajímavostí, které chcete navštívit. Nejlepší na celém systému je, že pak můžete vytvořené seznamy sdílet s kýmkoliv chcete.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.