imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Show Time: Další Apple Event se koná 25. března


Jak jsme očekávali, Apple rozeslal pozvánky na příští event, který začne ve 20.00 a bude zaměřený na služby.

Už dlouho se v kuloárech povídalo, že Apple letos uspořádá první speciální akci poslední pondělí tohoto března v Steve Jobs Theater a očekává se, že to bude úžasné.

Pozvánka obsahuje následující informace, Tim Cook už povídal o tom, co můžeme očekávat. Pozvánky také zahrnovala následující GIF.

Výraz “show time” může odkazovat na nové služby. O Apple News se říká, že to bude služba předplatného, ​​která vám umožní přístup k různým časopisům za pevnou cenu. Je zřejmé, že jde spíše o americké tituly, jako jsou Washington Post, Wall Street Journal nebo New York Times, ale kdo ví, co jiného bude možná k dispozici.

Služba, která by mohla být zajímavější pro nás v Evropě, je služba podobná Netflixu. Jediné, co víme, je, že začali připravovat spoustu jedinečného obsahu a seriálů a pozvali ke spolupráci mnoho známých jmen, jako jsou Jennifer Anistonová, Reese Witherspoonová, Jennifer Garnerová a J.J. Abrams.


Většina fanoušků Applu se samozřejmě zajímá o hardware. Rok 2019 je potěší. Podle posledních zpráv bude plný upgradů a nových produktů. Nejpravděpodobnější je představení iPadu 7. generace a nového iPadu mini. Možná ale půjde o tiché aktualizace, které nebudou v této události ani zmíněné.

Ve stejnou dobu by se mohly uskutečnit očekávaný facelift AirPods (s bezdrátovým nabíjením) a uvedení AirPower, ale o jejich představení zatím nemáme žádné informace.

Kromě nových modelů iPhonů a MacBooku očekáváme, že budou představeny vlastní displeje Applu, což bude znamenat upgrade pro Mac Pro a iMac. Velmi pravděpodobné je také představení AR brýlí. Ve srovnání s předcházejícími roky jde o záplavu nových zařízení.

Apple bude akci jako vždy vysílat, takže otevřete své kalendáře a zapište si datum a čas.

Budete tyto služby využívat? Nebo se těšíte hlavně na nové produkty?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.