imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

siri

Siri ví vše o mistrovství světa ve fotbale


Do mistrovství světa ve fotbale 2018 zbývá jeden den. O událost se pohotově zajímá i Apple, který dokonce naučil Siri rozpis zápasů a základní jedenáctku všech zúčastněných týmů.

Digitální asistentka Applu se díky tomu sice nestala reálně chytřejší, když se ale jedná o aktuální události, tak proč ne? Podle nás by mohla taková služba fungovat velmi dobře, pokud bude zahrnovat veškeré aktuální dotazy, které by mohl uživatel mít. A když takovou událost sledují stovky milionů lidí, odpovědi na tyto dotazy by znát měla.

siri

Taková operace nicméně vyžaduje hromadu informací. Apple nicméně kromě Siri udělal malou fotbalovou encyklopedii z dalších několika aplikací.

V rámci konání MS 2018 zaplní sekci Today v App Storu obsahem týkajícím se mistrovství. Aplikace a americké kanály Apple TV vysílající přímé přenosy v našich končinách bohužel dostupné nejsou. Na druhou stranu si můžeme na Apple Music poslechnout alespoň oficiální playlist MS, stejně jako podcasty a další psaný obsah.

Pokud se tedy na fotbalovou horečku těšíte stejně jako my, podívejte před otevřením druhého pivka na tematický obsah App Storu, iBooks a Podcastů.

Zdroj: Apple Newsroom

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.