imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Skryté notifikace na Apple Watch


Přestože dostáváte upozornění na hodinky, které máte prakticky neustále na svém těle, občas je potřeba trochu více zabezpečení. Ano, je to možné.

Funkce na iPhonu bude asi mnohem oblíbenější, můžete si totiž nastavit, jaký typ obsahu se vám bude na zamknuté obrazovce ukazovat a který se zobrazí až po odemknutí pomocí Touch ID nebo Face ID.

Přestože jsou Apple Watch mnohem méně náchylné k pohledům zvědavců, politici, agenti a další důležité osobnosti jistě potřebují vyšší bezpečí. Protože lze i na chytrých hodinkách od Applu schovat obsah upozornění, aby je nebylo možné okamžitě přečíst. Stačí udělat následující:

  1. Otevřete aplikaci Watch na svém telefonu.
  2. Jděte do nastavení Notifications v záložce My Watch.
  3. Zapněte funkci Notification Privacy.

Poté se daná upozornění zobrazí pouze ve chvíli, kdy budete opravdu chtít.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.