imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

fotky

Skryté tajemství aplikace Fotky


Díky užitečné funkci aplikace Fotky můžete na iPhonu používat při prohlížení fotografií aplikace třetích stran.

Ne každý uživatel si je vědom, že od iOS 8 lze do aplikace Fotky integrovat editační aplikace třetích stran. Není tedy potřeba dané dvě aplikace otevírat zvlášť a k editaci se dostanete rovnou z prostředí nativní aplikace iOS. Pokud používáte několik různých aplikací, bude vám tato funkce nesmírně vyhovovat, nicméně musíme upozornit, že ne všechny aplikace jsou kompatibilní.

fotky

Například Photoshop Express ovšem kompatibilní je. Pro použití tedy stačí otevřít aplikaci Fotky, vybrat danou fotografii a tapnout na Upravit. Následně vyberte další možnosti, čímž se dostanete na výběr aplikací třetích stran. Pokud ta vaše na seznamu uvedená není, zkuste tapnout na Více a najít ji tam.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.