imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Skutečné příběhy, jak Apple Watch zachránily životy | VIDEO


V nejnovější reklamě Applu vyprávějí lidé své příběhy, v nichž mohou děkovat pouze tomu, že používali chytré hodinky Apple Watch.

Apple včera na svůj YouTube nahrál dvě nová videa. Neobvykle se však nedočkáváme záplavy marketingového přehánění – obyčejní lidé zde totiž vyprávějí své příběhy o tom, jak jim chytré hodinky od Applu zachránily život.

Matka, která přežila bouračku, kitesurfer, který měl přesně tolik času na upozornění svého syna, 13letý chlapec se znaky infarktu nebo člověk, kterého Apple Watch upozornily na hlubokou žilní trombózu.

V dalším videu Michael Jackson (ne ten), který trpí mozkovou obrnou, vypráví, jak mu Apple Watch zachránily život díky upozornění na sepsi.

Od uvedení chytrých hodinek od Applu jsme viděli řadu případů, kdy Apple Watch zachránily život. Poprvé je však bere do svých rukou Apple, aby nám je představil.

Během let se možnosti hodinek rozšiřují, možnosti pomoci svému nositeli jsou stále větší. Nově tu jsou třeba detekce pádu nebo možnost měření EKG. Jde jen o špičku ledovce toho, jak Apple Watch zvládnou člověku pomáhat.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.