imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Skvělé aplikace s podporou Dark Mode


Stáhli jste si včera macOS Mojave a chtěli byste si naplno užívat Dark Mode? Naprosto vám rozumíme! Pojďme si představit několik aplikací, které rozhodně stojí za pozornost.

1Password

Nejoblíbenějšího správce hesel asi není třeba představovat. S příchodem masOS Mojave byl 1Password aktualizován o podporu tmavého módu. Pokud aplikaci již používáte, určitě si ji aktualizujte. Pokud ji ještě nepoužíváte, neváhejte a vyzkoušejte ji. Na design si určitě stěžovat nebudete.

Things 3

Jedna z nejlepších aplikací pro „to-do“ seznamy se nyní připojila mezi ty s podporou Dark Mode. Je to můj osobní oblíbenec, a tak vůči ní nejsem možná dostatečně objektivní, rozhodně šlo ale o povinnost pro všechny, kteří musí pravidelně myslet na hromadu úkolů, i před aktualizací. S ní není co řešit, i přes poněkud vyšší cenu.

Fantastical 2

Dark Mode si našel cestu i do známého kalendáře. Pokud máte rádi jednoduchý design, spoustu funkcí a rychlost, pak vám bude Fantastical 2 vyhovovat. Samozřejmostí je synchronizace mezi vícero produkty Applu a verze pro iOS podporuje také widgety. Navíc lze aplikaci synchronizovat s takřka všemi online kalendáři. Cenovka 1050 Kč je sice poměrně vysoko, na druhou stranu se při aktivním využívání určitě vyplatí.

Spark

Hádám, že i vám chodí stovky e-mailů, ať už se jedná o ty důležité, nebo jen nevyžádanou poštu. Spark si se záplavou e-mailů chytře poradí a nabízí jejich pokročilou správu se vším všudy. Můžete například naplánovat odeslání e-mailu na později nebo aplikaci propojit s libovolným počtem jiných účtů. Nyní aplikace podporuje také Dark Mode. Je kompletně zdarma a jejímu vyzkoušení vám tedy nic nebrání!

Bear

Bear je jednouchá aplikace na psaní poznámek. Zvládá několik funkcí, hlavní výhodou je ale jednoduchá a zároveň sofistikovaná platforma. Nenajdete žádné složité editační menu a další zbytečnosti. Jen to nejnutnější. Formátování textu je ale i tak naprosto jednoduché, stejně jako jeho sdílení. Navíc je zdarma a celý ekosystém podporuje synchronizaci mezi několika zařízeními. V roce 2016 dokonce získala titul za nejinovativnější aplikaci.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.