imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Smart fakturace s miniFAKTUROU a sleva pro čtenáře iMagazínu


Dnes se podíváme na šikovnou appku ze slovenské dílny miniFAKTURA. Jde o praktickou aplikaci, díky které můžete vystavovat faktury a další dokumenty kdekoli a kdykoli. Podívejte se spolu s námi na tuto praktickou aplikaci pro vaše macOS, iOS i Android zařízení.

bill_online_faktury

Digitalizace procesů je dnes již zcela běžná věc a mezi podnikateli to platí dvojnásob. Každý správný podnikatel ví, že čas jsou peníze a proto se snaží co nejvíce aktivit a činností automatizovat a optimalizovat tak, aby všechno klapalo co nejsnadněji a s co nejmenším vstupem ze strany pověřené osoby. Poslední dobou se internetem míhají různé aplikace pro účetnictví nebo fakturaci, většina z nich však buď vyžaduje stáhnutí a instalaci daného softwaru přímo na vašem počítači nebo jsou určené účetním, a svojí složitostí tak odrazují potenciálního zákazníka. Chybí jim jedna důležitá věc pro dnešní moderní podnikatele – mobilita.

vsetky zariadenia

S miniFAKTUROU tohle už není problém jelikož aplikace funguje v prohlížeči a v mobilním zařízení zároveň a díky synchronizaci se vám všechny data vytvořené nebo upravené na jednom zařízení objeví v tom samém stavu, jak na všech ostatních, na kterých máte konto miniFAKTURA. Takto můžete mít dokonalý přehled o stavu vašich faktur – nebo i vystavit nové – i na dovolené, nebo kdeapp.ikonakoliv jinde. Aplikace nabízí také offline režim, takže na vytvoření faktury nepotřebujete  ani internetové připojení. Faktura je uložena v mobilu a při nejbližší synchronizaci zaslána do vašeho konta na webu.

Kromě faktur, je možné vytvářet celou řadu dokumentů, mezi nimi zálohové faktury, objednávky, cenové nabídky i dobropisy. Na všechny dokumenty můžete přidat své logo, podpis nebo zvolit barvu některých prvků faktury. Aplikace také nabízí přehledné seznamy klientů a položek, které si můžete dle libosti upravovat. Dále evidenci nákladů, propojení s účetním, online faktury, které vaši zákazníci mohou otevírat přímo v prohlížeči(a také je v něm rovnou uhradit skrz Paypal) a jako třešničku na dortu i funkci miniWEB. Jde o jednoduchý nástroj na vytvoření vlastního webu, na kterém můžete prezentovat vaše produkty či služby a nedělat si starosti s nákupem domény ani hostingu.

cz_1 iphone

Pokud si službu rozhodnete předplatit, můžete využít speciální slevové nabídky. Stačí na vašem kontě zadat kód „iSTYLE“ a získáte 25% slevu na vámi vybrané předplatné (měsíční či roční). Tato sleva se dá kombinovat i s 30% slevou, kterou získá každý zákazník, jenž si službu předplatí do 24 hodin od registrace.

Available_on_the_App_Store_0

Registraci a také detailní informace ohledem všeho co miniFAKTURA nabízí najdete na https://www.minifaktura.cz/

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!