imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Spárovat více Apple Watch s jedním iPhonem? Je to možné!


Dnešní tip se sice může sice týkat jen pár jedinců, přesto vám ale ukážeme, jak se svým iPhonem spárovat více chytrých hodinek.

Kdo by chtěl párovat se svým iPhonem více než jedny Apple Watch? Na první pohled možná zbytečnost, ale například já bych opravdu rád nosil hodinky i během spánku, zejména díky jejich jemnému buzení. Nicméně potřebují nabít, k čemuž dochází většinou přes noc.

Pokud ovšem máte starší model, který jste neprodali, může klidně vzít noční směnu on a monitorovat kvalitu spánku. Novější model pak necháte nabít a používat přes den. V takovém případě je spárování více Apple Watch ospravedlnitelný požadavek.

Pro spárování postupujte následovně:

  • otevřete na telefonu aplikaci Watch,
  • v záložce My Watch tapněte na aktuálně připojené zařízení,
  • zvolte možnost „Pair New Watch“,
  • klasickým způsobem spárujte další zařízení.

A je to. Třešničkou na dortu je využití módu Auto Switch, který bude automaticky přepínat mezi hodinkami podle toho, které máte zrovna na ruce. Berte ovšem na vědomí, že takto mohou být aktivní v danou chvíli pouze jedny Apple Watch.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.