imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
mojave pozadí

Stáhněte si pozadí z iOS 12 a macOS Mojave


Stejně jako každý rok představil Apple několik krásných pozadí svých nejnovějších systémů. A všechny si můžete stáhnout.

K tomuto tématu není třeba moc dodávat. Níže si můžete stáhnout zmíněná pozadí. Možná bychom mohli zmínit, že macOS Mojave přijde s dvěma různými pozadími. Apple totiž představil Dark Mode s funkcí Dynamické plochy.

To znamená měnící se pozadí na základě části dne. Ráno je poušť prosluněná, ovšem večer převezmou hlavní úlohu hvězdy. Na stránce systému Mojave si můžete funkci Dynamic Desktop vyzkoušet.

Stáhnout pozadí z iOS 12

ios 12 pozadí

Stáhnout denní pozadí z macOS Mojave

mojave pozadí

Stáhnout večerní pozadí z macOS Mojave

mojave pozadí
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.