imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Stahujte aplikaci Google pro iMessage


Aplikace Google může nově sloužit i jako rozšíření pro iMessage, což značně ulehčuje přechod mezi zprávami a hledáním na internetu. Ukážeme vám, jak moc užitečné rozšíření od Googlu je.

Nikdy nám nebylo úplně jasné, k čemu přesně je dobrá aplikace Google. Vše potřebné totiž pohodlně najdete skrz Safari, není přeci potřeba mít speciální aplikaci pro vyhledávač. Díky integraci do iMessage však aplikace Google získává nový význam.

Integrace různých aplikací pro iMessage je možná od iOS 11, zvykání však chvilku trvalo. Ve speciálním obchodu totiž máme obrovská kvanta aplikací (jako třeba hry, nálepky a další).

Je tu například rozšíření pro YouTube, jež vám ukazuje nedávno zhlédnutá videa, nebo třeba rozšíření pro Spotify jménem Say It With Music, které pro zprávy nabízí různé písničky. Naším oblíbencem je aplikace OneDrive, umožňuje totiž pomocí pár kliknutí sdílet jakýkoliv cloudových dokumentů.

Jestliže již máte na svém telefonu aplikaci nainstalovanou, iMessage vás upozorní na možné rozšíření. Google zde můžete používat přesně tak, jak tomu je v samotné aplikaci. Jestliže s kamarádem hledáte ideální místo na oběd, nemusíte přepínat aplikace. Integrovaný je i vyhledávač gifů, ani zde tak nemusíte skákat jinam. Jde o jednoduché a šikovné řešení od Googlu, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Navíc je pochopitelně zdarma.

Stahujte Google z App Storu zdarma (iPhone, iPad)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.