imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Stahujte djay – bezplatnou aplikaci pro DJ


Jedna z nejoblíbenějších DJ aplikací pro iOS změnila svůj obchodní model, uživatelé nyní mohou stahovat standardní verzi zdarma. Skrz mikrotransakce pak můžeme přejít na verzi Pro.

iPad může být vhodný pro překvapivě velké množství věcí kolem hudebního průmyslu. Ví se třeba, že Damon Albarn, hlavní zpěvák Blur, dokázal na tour poskládat celé album Gorillaz v autobuse na iPadu.

Máme sice velké pochyby, že by iPad dokázal poskytnou všechny potřebné nástroje pro DJ – zatím jsme neviděli mnoho vystoupení, kde by byl DJ pouze s tabletem od Applu. Jasně, dá se na zařízení snadno stisknout tlačítko pro přehrávání, ale…

Aplikace djay se však snaží dlouhou dobu naplnit všechny požadavky těch, kdo mají podobné ambice. Navíc se to vývojářům daří, jde o nejoblíbenější aplikaci ve své kategorii. Každý však dosud musel pro používání zaplatit základní sazbu. Od teď však Algoriddim změnili svůj obchodní model a přešli na kombinaci bezplatné aplikace a možnosti předplatného.

Díky tomu si tak můžete aplikaci stáhnout zdarma a vyzkoušet, zač je toho loket. Jestliže byste pak jako DJ chtěli pokračovat dál, můžete v aplikaci pro iPad získat předplatné na verzi Pro za 5 dolarů měsíčně.

Nejnovější update djay navíc přinesl řadu novinek. Jestliže tak už aplikaci používáte, měli byste se podívat na seznam změn.

Stahujte djay – DJ App & Mixer z iOS App Storu pro iPhone a iPad (bezplatné, obsahuje mikrotransakce)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.