imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Stahujte exkluzivní vyzvánění iPhonu X


Nová vlajková loď se vedle skvělých funkcí dočkala exkluzivních wallpaperů a nového základního vyzvánění. Pokud byl vyzváněcí tón tím jediným, proč jste iPhone X chtěli, můžete si jej stáhnout do všech svých zařízení.

Pokud jsme se bavili o tvorbě ikonických vyzvánění, Apple vždy patřil k nejlepším. Jen si všimněte, jak začne po svém telefonu sahat polovina autobusu, když někomu z cestujících začne zvonit telefon. Skladba Opening se stala základním vyzváněním iPhonu od iOS 7.

Pro popularitu těchto melodií byly důležité tři faktory – neutichající obliba iPhonů; jejich automatické nastavení jako základní vyzváněcí tón; obtížnost změnit vyzvánění svého telefonu přes iTunes.

Pro iPhone X zatím platí jen poslední faktor – obliba teď u iPhonu X nemůže hrát roli, protože i když by ho zákazníci chtěli sebevíc, stále jej má jen hrstka lidí. Ve druhém případě jde o to, že máme exkluzivní vyzvánění pouze pro samotný telefon, nikoliv pro celé iOS.

To je směrem k uživatelům jiných iPhonů trochu nekolegiální, spravedlnost tak přinášíme až my. Vyzváněcí melodii si můžete poslechnout na videu výše, pokud se vám pak bude líbit, stahujte zde.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.