imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Stahujte všech 16 pozadí z macOS Mojave


Na Redditu se objevila sbírka všech 16 dynamických wallpaperů z macOS Mojave v plném rozlišení. Pozadí tedy předáváme dále, abyste si je mohli na svá zařízení stáhnout také. 

Vše bude pochopitelně fungovat až ve chvíli, kdy systém začne automaticky měnit pozadí plochy podle času. Na to si tedy budeme muset počkat až do první veřejné bety, o odhadovaném datu vydání jsme již psali. Kdo by byl ale hodně netrpělivý a rád by si wallpapery užil již nyní, může stahovat níže. Pojďme se tedy podívat na kompletní sbírku pozadí.

Poznámka: Obrázky v našem článku nemají nejvyšší možnou kvalitu. Pro stažení pozadí v plném rozlišení klikněte zde.

Zdroj: Reddit

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.