imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

SYC 2 – stáhněte si celý YouTube


Díky programu Softorino YouTube Converter 2 neboli SYC 2 si můžete stáhnout jakékoliv video z YouTube a navíc v libovolném formátu.

Možná znáte slavné přísloví:

Co není vidět na YouTube, se nestalo; co nejde najít na Googlu, neexistuje; kdo není na Facebooku, není člověk.

Samozřejmě se jedná o zveličení, na druhou stranu jde o důkaz popularity těchto platforem. Dnes se zaměříme na YouTube. Ve více než 10leté historii stránky na ni bylo nahráno vše od Gangnam Stylu až po kozí remix Taylor Swift. Ovšem vzhledem k tomu, že se jedná o webovou stránku, je její obsah dostupný pouze online.

Co když se ale chcete dívat na video a ušetřit u toho co nejvíc dat? Nebo chcete nějakou písničku jako vyzváněcí tón? Nebo co když si chcete uložit Boiler Room DJ set do své knihovny na iTunes? Ve všech těchto případech vám pomůže Softorino YouTube Converter, který nabízí mnohé další funkce.

SYC 2 je jednoduchý a vypadá skvěle, stejně jako další aplikace vývojáře WALTR 2. Vyhledávací pole je stejné jako na YouTube. Stačí zadat titul a následně vybírat z nalezených videí, stejně jako na YouTube. Můžete se dokonce přihlásit ke svému účtu. Požadovaná videa lze přidat do seznamu pro stažení.

Pracovat můžete také s odkazy. Nakopírujte je z vyhledávače a SYC vás ihned požádá o povolení konverze do jakéhokoliv video/audio souboru nebo formátu pro vyzvánění. V případě videí můžete volit také kvalitu a aplikace si poradí s rozlišením až 2160p. Pro audio můžete volit z formátů MP3 a AAC. Vyzvánění melodii si můžete zkrátit na požadovanou délku nebo nechat jen prvních 30 sekund.

Následně stačí zvolit místo uložení. Na výběr je váš počítač, blízké iOS zařízení a iTunes knihovna. Samotná konverze trvá jen několik sekund. Hotovo.

SYC 2 zdědil všechny inteligentní technologie z Waltra 2. Díky UCB (Universal Connection Bridge) je aplikace kompatibilní se všemi zařízeními Apple, včetně stařičkého iPodu Classics z roku 2001. Aplikace sleduje všechna kompatibilní zařízení přes wifi a veškerý obsah můžete přenášet bezdrátově. Díky ACR (Automatic Content Recognition) navíc SYC 2 stahujé také všechna metadata audio souborů.

Zmínit musíme také podporu titulků. Aplikace umí titulky stáhnout, včetně těch automaticky generovaných. Ochuzeni nebudete ani o playlisty a do seznamu pro stažení můžete zařadit až 100 titulů. To vše bez reklam a podobných otravných věcí. A to jsme ještě nezmínili podporu 4K Ultra HD videa při 60 fps…

A ani to není vše:

Kromě YouTube funguje na dalších 52 službách.

Seznam je to opravdu dlouhý a naleznete v něm například Vimeo, SoundCloud, Facebook, Instagram, Mixcloud, Bandcamp, Vevo a Beatport. Co dalšího byste potřebovali?

Softorino YouTube Converter 2 je dostupný pro Mac a Windows a vyzkoušet jej můžete zcela zdarma!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.