imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tenčí Apple Watch S4 jsou ve skutečnosti tlustší


Apple přitom vůbec nelhal, nové Apple Watch jsou opravdu tenčí. Alespoň v porovnání se Series 3. Nicméně jsme od Applu viděli ještě tenčí chytré hodinky.

Apple to se slovy opravdu umí. Podle oficiální zprávy jsou Apple Watch Series 4 tenčí než předchozí modely.

Akorát zapomněl zmínit, co přesně myslí spojením „předchozí modely“. Novinka totiž není tenčí než všechny předchozí modely. Series 4 jsou mají tloušťku 10,7 mm. S1, S2 a S3 oproti tomu měly 11,4 mm, tedy o 0,7 mm více.

Nicméně první Apple Watch, tedy Series 0, měly pouze 10,5 mm a tedy o 0,2 mm méně než včera představený model. Ne že by to byl nějaký velký rozdíl, nazývat ale novinku tenčí je hezké řečnické zaokrouhlení.

Nesmíme ovšem zapomínat, že do už tak malých hodinek se mimo jiné vešlo EKG, GPS a LTE a vskutku se tak jedná o inženýrské kouzlo.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.