imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Test Beats Studio 3 – takhle se to dělá!


Nějakou dobu jsme mohli testovat nejnovější přírůstek do řady Beats Studio. Novinka uživatele rozmazluje zejména aktivním potlačením hluku, ale i čipem W1, pohodlností a podáním zvuku, jenž se značně liší od běžného nastavení u značky Beats.

V minulosti jsme testovali již několik produktů Beats. Například jsme tu na zkoušku měli sportovní Powerbeats 3 nebo téměř dokonalé BeatsX. V našem seznamu však stále chyběl zástupce té nejvyšší řady, tedy Studio. Dnes tak tuto absenci napravíme.

Výše zmíněné modely měly podání zvuku na takové úrovni, aby zcela dostačovala cílové skupině. Bylo však jasné, že během vývoje nešlo hlavně o kvalitu zvuku. Od toho je tu už tradičně řada Studio, jež má nejlepší zvukové podání. Stejně tak je tomu v případě Studio 3, sluchátka nás příjemně překvapila.

Vnějšek

Pojďme pěkně popořádku, začneme balením. Jde o obvyklou krabici s ještě obvyklejším obsahem – pevný obal na přenášení, sluchátkový kabel s 3,5mm koncovkou, nabíjecí microUSB kabel (překvapující, že stále zůstává právě ten), manuál, nálepka a samozřejmě sluchátka samotná.

Sluchátka na první pohled nesou rukopis Beats. Módní, lehká (mají jen 260 gramů), odolné plasty s kovovými doplňky. Můžeme také vidět rostoucí kvalitu materiálů, které produkty Beats získávají. Po několika dnech testování si jsme jisti, že pěkných pár let vydrží.

Komfort

Přesuňme se nyní k nejlepší věci na Studio 3:

sluchátka jsou extrémně pohodlná.

Vše na nich slouží jednomu cíli, ať už se podíváme na pogumované materiály nebo měkké náušníky. Při nošení si jich prakticky nevšimnete. Všemu pochopitelně pomáhá lehké provedení a bezdrátová konektivita. Nezávisle na tom, jak dlouho a za jakých podmínek jsme je používali, nikdy nezačala být nepříjemná. Firma se v tomto směru trefila do černého. Dokonce bychom si troufli tvrdit, že šlo o nejpohodlnější sluchátka, jaká jsme kdy testovali.

Vnitřek

Další velkou výhodou je čip W1. Mnohokrát jsme již psali o tom, o jak skvělou součástku jde. Pokaždé, když se k nám pak další výrobky s W1 dostanou, se o tom přesvědčujeme. Párování je neskutečně snadné, přesně takhle by to v roce 2017 mělo vypadat. Stejně tak je výborný dosah, nenašli jsme prostor, kde bychom byli dost daleko na odpojení. Dokonce i výdrž baterie je slušná, společnost slibuje 22 hodin přehrávání při zapnutém potlačení okolního hluku, 40 hodin bez něj.

Bezdrátová sluchátka Beats Studio 3

Kvalita zvuku

Konečně se firma odhodlala upustit od svého zarytého standardu a u Studio 3 není vše jen a pouze o basech. Nemáte už pocit, že byste měli k hlavě připnutý subwoofer. Díky přesnějšímu podání zvuku si užijete i jinou hudbu než jen elektronickou. Nicméně jde pořád o sluchátka značky Beats, čili nejlépe na nich zní hip-hop, rap či zmíněná elektronická hudba.

Oproti předpokladům však Studio 3 skutečně překvapily – jde o nejpříjemnější hudební zážitek, který jsme kdy od Beats dostali. Rozhodně nejde o zařízení pro audiofily, ale to je snad jasné.

Shrnutí

Tím se dá popsat i hlavní využití Beats Studio 3 – perfektní sluchátka do města, kanceláře nebo na cesty. Nízká váha, kompaktní velikost, výhody čipu W1, aktivní potlačení hluku a extrémní pohodlnost při nošení. Parametry, na něž mohou být v Beats pyšní. Zlepšení kvality zvuku je jen třešničkou na dortu. Studio 3 nejsou sluchátka, která byste jen občas použili. Jde o zážitek prakticky bez kompromisů, který můžete nasadit kdykoliv a kdekoliv.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.