imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tim Cook: Apple zřejmě představí nové služby


Tim Cook, CEO Applu, sám v jednom rozhovoru naznačil, že může v budoucnu dojít k rozšíření nabízených služeb Applem. My jsme si dovolili tipnout, o jaké služby by mohlo jít…

Tim Cook byl včera hostem pořadu Mad Money na CNBC. Během rozhovoru padla otázka, zda Apple drží v rukávu na letošní rok nějaké překvapení. CEO Applu odpověděl nečekaně upřímně.

Apple letos představí nové služby.

Jaké to mohou být? Za téměř jistou můžeme považovat jednu, už jen z vývoje posledních dní. Jde o vlastní televizní službu okořeněnou vlastním obsahem. Něco jako Netflix.

Zprávy na toto téma kolují internetem už nějakou dobu a Apple v této věci údajně utratil už docela dost peněz. Navíc všichni velcí výrobci televizí oznámili budoucí podporu TV sekce iTunes a AirPlay 2.

Pokud vás toto téma moc nezajímá, zdůrazňujeme, že Tim Cook mluvil v množném čísle. Jaké další služby by tedy mohl Apple oznámit? Osobně nemám ponětí a rád bych se tedy zeptal, jaké služby by mohl představit podle vás?

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.