imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Tim Cook potvrdil, že jsou Apple Watch vánočním hitem


Je tomu pár dnů, co společnost IDC analyzovala prodeje chytrých hodinek a mimo jiné i populárních Apple Watch. Podle této analýzy se měl trh s chytrými hodinkami již nasytit a druhá generace jablečných hodinek měla mít propad prodejů až o 70 % oproti první generaci. 

Tato analýza vyvolala řadu otázek a teorií. Vše zakončil až samotný CEO Applu, Tim Cook. Ten prohlásil, že Apple Watch Series 2 se staly v posledním týdnu doslova prodejním hitem a tím tedy vyvrátil tvrzení společnosti IDC a všechny uklidnil.

Apple Watch Series 2 byly představeny po boku iPhonu 7 (Plus) v září tohoto roku. Oproti předešlé generaci toho moc nového nenabízí, ale mezi menší vylepšení patří zejména podpora GPS a voděodolnost. Troufám si tvrdit, že hlavní benefit hodinek je v propracovaném a provázeném operačním systému watchOS.

8d908bbc4685f5b157a51fb8ff58a0763284d4da

Poptávka po originálních Apple Watch a nyní Apple Watch Series 2 neustále roste, a to zejména na domácí půdě, v USA.

Z osobní zkušenosti mohu říci, že pokud vidím někoho na ulici v Praze, kdo má chytré hodinky, má se 100 % pravděpodobností Apple Watch. Ani jednou jsem nepotkal člověka, který by měl konkurenční hodinky s Android Wear. Jablečné hodinky se tedy hezky rozrůstají a mezi lidmi jsou čím dál tím více v podvědomí.

Dejte nám do komentářů vědět. zda i vy kupujete Apple Watch například jako vánoční dárek.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!